با انتخاب عزت‌الله ضرغامی به عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گمانی‌زنی‌هایی برای حضور دیگر مدیران صدا و سیما در این وزارتخانه مطرح شده است.

پیش از شیوع بیماری کرونا فعالان حوزه گردشگری کشور بویژه در استان آذربایجان شرقی با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کردند،با شیوع این بیماری و اعمال محدودیت‌های کرونایی تیر خلاص به صنعت گردشگری استان زده شد...

عدم ایجاد اعلان‌های خطر ریزش در محل رفت و آمد مردم از سویی و حضور معتادان متجاهر در زیر پل خاتون و داخل ساختار آن به عنوان خوابگاه و این مسئله خطر فاجعه انسانی را در صورت تشدید ریزش مجدد پل را در پی خواهد داشت.

مجتمع آرش مال با مساحتی بیش از 22 هزار متر مربع زیربنا، 150 واحد تجاری و اداری، سالن های متعدد فرهنگی و ورزشی، در 6 طبقه در حال احداث است. این پروژه با استفاده از تکنولوژی و امکانات به روز، در یکی از بهترین نقاط منطقه...

باتوجه به موج فراگیر کرونا و توصیه‌های ستاد کرونا نسبت به عدم تجمع وسفر غیرضروری، دریاچه ارومیه مملواز گردشگران و مسافرانی است که بدون توجه به این توصیه‌هااقدام به سفر به این منطقه کرده اند.

مسجد صنیع‌الدیوان، مسجدی به سبک آثار دوره زندیه و قاجاریه است. درون مسجد بار طاق‌ها را ستون‌های سنگی خاکستری بر دوش گرفته‌اند و در نمایی یادآور مسجد وکیل شیراز است.

جزیره ای به نام طلاق وجود دارد که سالانه گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می کند، جزیره بسیار زیبایی که در منطقه ای از کشور مکزیک واقع شده است.