به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، از اعمال توصیه شده در این روز، ذبح گوسفند، گوساله و شتر است که باید به همراه دعاهای مخصوصه اعمال شود.

روز بیست و ششم رسید. روز «أَللّـهُمَّ اجْعَلْ سَعْیی فیهِ مَشْکُورا وَ ذَنْـبی فیـهِ مَغْـفُـوراً....: خدایا کوشش مرا در این ماه قدردانـی شده و گناه مرا در این ماه آمرزیده قرار بده....»

ساعات طولانی پرهیز از خوردن و آشامیدن آزمون سختی برای روزه‌داران است. در چند‌سال اخیر تقارن ماه رمضان با ایام گرم‌ سال این امتحان و خودسازی را بیش‌ازپیش برای روزه‌داران سخت کرده است.

احکام نماز در هواپیمااگر برای شما اتفاق افتاده است که در هواپیما باشید و زمان خواندن نماز باشد و نمی دانید که چه کار کنید ادامه ی مطلب را بخوانید تا با احکام آن آشنا شوید.

در قسمت اول «منو بشناس» قرار بود باران کوثری، آرمان درویش و محمدرضا غفاری مهمان فرزاد فرزین شوند، ولی به نظر می‌رسد به دلیل حواشی پیش آمده برای باران کوثری در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر، این قسمت حذف...

جانی دپ و امبر هرد در جریان فیلمبرداری «خاطرات عجیب و غریب» در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر آشنا شدند. آنها ماه فوریه سال ۲۰۱۵ در لس آنجلس با یکدیگر ازدواج کردند. امبر هرد یک سال بعد درخواست طلاق از جانی دپ را ارائه کرد...

خیلی متاسفم برای خودم که بعد از آن پرویز پرستویی نامه‌ای نوشت که حامد را به آنتونی کویین تشبیه نکنید؛ تن آنتونی کویین در گور می‌لرزد؛ فکر می‌کردم بعدا دلجویی کند، اما این اتفاق نیوفتاد.