گناهان کبیره گناهانی هستند که در دین اسلام از آن ها به شدت نهی شده است و گناه بزرگ و عملی کردن آن در قرآن و فرمایشات بزرگان حکم های سنگینی در بر دارد.

فقه همه ابعاد و جزئیات زندگی انسانها را دربرمی‌گیرد. کاربردی نمودن احکام تدوین شده می‌تواند زندگی روزمره مردم را بیشتر منطبق بر دین نماید. چه آن که گاه ناآگاهی مومنین از احکام خاص مورد نیاز به غفلت از ادای تکلیف...

ماه شوال یکی از ماه های قمری است که نزد تمام مسلمانان جهان بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، اعمالی برای شب و روز ماه شوال نیز وجود دارد.

افراد زیادی برای ارتباط با روح مرده، خواستار احضار روح توسط رمال ها و فالگیرها هستند. اما آیا احضار روح مردگان واقعیت دارد یا خیال است؟

روز بیست و ششم رسید. روز «أَللّـهُمَّ اجْعَلْ سَعْیی فیهِ مَشْکُورا وَ ذَنْـبی فیـهِ مَغْـفُـوراً....: خدایا کوشش مرا در این ماه قدردانـی شده و گناه مرا در این ماه آمرزیده قرار بده....»

روز بیستم ماه مبارک رمضان نیز مانند روزهای دیگر این ماه عزیز دعای مخصوص خود را دارد، همچنین برای شب و روز بیستم ماه رمضان نماز و ادعیه ای سفارش شده است.

ساعات طولانی پرهیز از خوردن و آشامیدن آزمون سختی برای روزه‌داران است. در چند‌سال اخیر تقارن ماه رمضان با ایام گرم‌ سال این امتحان و خودسازی را بیش‌ازپیش برای روزه‌داران سخت کرده است.

احکام نماز در هواپیمااگر برای شما اتفاق افتاده است که در هواپیما باشید و زمان خواندن نماز باشد و نمی دانید که چه کار کنید ادامه ی مطلب را بخوانید تا با احکام آن آشنا شوید.

در این بخش به سراغ آسیای شرق و کشور چین رفته و یک غذای خوش رنگ و لعاب از غذای آن انتخاب میکنیم که همراه با برنج سرو میشود و بسیار محبوب دل هممون خواهد شد. بریم و طرز تهیه خوراک مرغ ترش و شیرین را یاد بگیریم.

تعداد رابطه جنسی با توجه به میانگین سنی افراد و همچنین مسائلی مانند بارداری، زایمان و غیره تغییر می‌کند اما در این میان عواملی مانند افزایش سن، دغدغه‌های مختلف و مشکلات مالی و شغلی عواملی هستند که عموما رابطه جنسی...