استراحت ذهنی برای خیلی از مردم مهم است، چون تقریبا در هر حوزه‌ای که وارد می‌شویم، از نظر ذهنی درگیر هستیم. پردازش ذهنی زیاد است و بنابراین استراحت ذهنی می‌تواند بخشی از آن فضای مغزی را خالی کند تا همیشه حس...

ما به چیزهای زیادی می‌چسبیم که درد، استرس و عذاب زیادی برای‌مان ایجاد می­‌کنند و به جای رها کردن آن چیزها و ساختن یک زندگی بدون استرس و شاد برای خود، به آن‌ها وفادار می‌مانیم.

عشبه بیابانی یکی از آن گیاهان تحریک‌کننده‌ی میل جنسی آقایان است. این گیاه حاوی خواص دیورتیک (ادرارآور) است و باعث افزایش دفع مواد زائد از کلیه شده و به عملکرد خوب پروستات کمک می‌کند.

تپش قلب و تندتند نفس کشیدن و لرزش دستها تنها نشانه کوچکی از دلشوره و اضطراب داشتن است که با نکات آموزشی این مطلب به راحتی به مبارزه با آنها بروید.

همه ما بارها و بارها به بالا بردن روحیه نیاز داریم. گاهی اوقات آنقدر اتفاقات می افتد که احساس کمبود و خستگی زیادی در ما ایجاد می‌شود و کارهای زیادی نمی‌توانیم برای رفع مشکل ایجاد کنیم.

بیماری همه‌گیر کروناویروس منجر به افزایش استرس در بسیاری از افراد ازجمله کودکان شده است و محققان دریافتند که با روشی ساده، ارزان و موثر می‌توان اختلال استرس محیطی را کاهش داد.

دنیای مدرن و کم تحرک امروزی ما را در معرض خطر ابتلا به انواع و اقسام بیماری ها قرار میدهد، هوشیار باشید و با خطرات بی تحرکی بیشتر آشنا شوید.

استرس و اضطراب شب امتحان نه تنها برای دانش آموزان بلکه برای والدین هم یک مشکل است، برای رفع این مشکل روانشناسان تربیتی پیشنهادات فوق العاده کارآمدی دارند.

اهمیت و حتی اولویت دادن به سلامت روح و روان برای حفظ سلامت عمومی مردان و زنان ضرورت دارد. اما خانم‌ها نسبت به آقایان، بیشتر دچار مشکلات و عوارض روحی و روانی می‌شوند.

یک مطالعه روی ۲۶۷ فرد مبتلا به سردرد مزمن به این نتیجه رسید که در تقریبا ۴۵ درصد موارد، موقعیت‌های استرس‌زا در ابتلا به سردرد مزمن نقش داشتند. یک مطالعه‌ی بزرگ‌مقیاس نشان داد که افزایش شدت استرس با افزایش...

اختلاف نظر در هر زوجی طبیعی ست. هر چه باشد ما آدم‌ها با هم متفاوتیم و ممکن است گاهی با هم اختلاف نظر‌هایی هم داشته باشیم. آیا چیزی در مورد رفتار‌های پس از دعوا هم می‌دانید؟ همانقدر که کار‌ها و حرف‌های...