واکسیناسیون علیه کرونا برای با اولویت گروه‌های در معرض خطر از بهمن سال گذشته در کشورمان آغاز شده و توصیه می شود که افرادی که نوبت‌شان می‌شود، حتما این واکسن را تزریق کنند، اما چه کسانی نباید واکسن کرونا را...

برخی از وسایل ورزشی خانگی هستند که توسط افراد بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، در حالی که این لوازم خطراتی را می تواند به همراه داشته باشد.

شنیده‌اید که می‌گویند: «ترک عادت موجب مرض است»؛ اما دقیقاً برعکس این ضرب‌المثل، عدم ترک بعضی عادت‌ها زمینه‌ساز ابتلا به بسیاری از بیماری‌هاست.

عرق کردن در حالت طبیعی نشان دهنده مشکل بخصوصی نیست. اما آیا تعریق در ساعات بخصوصی در طول روز نشان دهنده هشدار می باشد؟ و در چه صورت نشانگر سرطان است؟

مراکز بهداشت در سطح شهر تهران با نصب اطلاعیه هایی بر سر در خود خبر داده اند که واکسن کرونا موجود نیست و از شهروندان درخواست کرده اند که برای دریافت واکسن تا اطلاع ثانوی مراجعه نکنند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۴۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به دو میلیون و ۹۶۰ هزار و ۷۵۱ نفر رسید.

با آغاز واکسیناسیون علیه کرونا در کشور، سوالات زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد اعم از اینکه افراد دارای سابقه کرونا می توانند واکسن تزریق کنند، شرایط تزریق واکسن چیست و دیگر سوالات که در اینجا به آنها پرداخته شده است.

دبیر کمیته علمی کشوری کووید ۱۹ گفت: مواردی مانند مغناطیسی شدن بدن پس از تزریق واکسن کرونا که در روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شده، به هیچ عنوان مبنای علمی نداشته و ارتباطی به تزریق واکسن کرونا ندارد.