همه آدم ها خصوصیات منحصر به فردی مربوط به استایلشان دارند؛ برای بهتر دیده شدن استایل و اندام خود، باید یک سری نکات مهم در لباس پوشیدن را رعایت کنید.

مانتو کتی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین مدل مانتوها در بین خانم هاست. مانتو کتی را می توانید با انتخاب درست اکسسوری ها در هر جایی بپوشید.

اینکه رئیس جمهوری آمریکا در سخنانش لغزش زبانی و گاف داشته باشد، امر غیرمعمولی نیست و قبلا بارها پیش آمده که او در یادآوری اسامی و یا حقایقی بسیار روشن سردرگم شود.

مجلس سنای ایالات متحده دیروز دوعضو جدید دولت « جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا را تایید کرد. «ویلیام برنز» به عنوان مدیرآژانس اطلاعات مرکزی (سیا) و «خاویر بکرا» به عنوان وزیر بهداشت کار خود...

براساس شاخصه میلیاردرهای بلومبرگ، ارزش دارایی‌های خالص دونالد ترامپ با رسیدن به ۲/۳ میلیارد دلار تا اواسط مارس، ۷۰۰ میلیون دلار کمتر از زمانی است که در ژانویه ۲۰۱۷ وارد کاخ سفید شده بود.

وزیر خارجه آمریکا امروز (پنجشنبه) و چند ساعت پس از آنکه یکی از مقام‌های ارشد دیپلماتیک کره شمالی هرگونه گفتگو با واشنگتن را رد کرد، گفت:‌ گزینه‌های فشار و دیپلماتیک برای رویارویی با کره شمالی روی میز است.

سفر اخیر هیاتی از حزب الله لبنان به روسیه و استقبال گرم مسکو از آن، موجب خشم واشنگتن شده و آمریکا در اقدامی خصمانه از جامعه بین المللی در خواست نموده تا تمامیت جنبش حزب الله لبنان را در فهرست سازمان های تروریستی بگنجانند.

جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا ادعا کرد: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه تاوان دخالت در انتخابات های آمریکا را خواهد پرداخت اما از بیان جزییات آن خودداری کرد.