خانه‌های کوچک و پیش‌ساخته یک شرکت ساختمانی در آمریکا با استقبال بسیاری مواجه شده است، تا آن‌جا که ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا و از ثروتمند‌ترین افراد جهان نیز یک باب از آن‌ها را تهیه و شروع به زندگی...

اگر فضای خانه برایتان تکراری و خسته کننده شده نگران هزینه های زیاد تغییر دکوراسیون نباشید. شما می توانید با ترفندهای ساده و ارزان خانه تان را زیباتر کنید.

استفاده دوباره از شیشه های انواع مواد غذایی مثل سُس مایونز و رب گوجه فرنگی، به جز کمک به حفظ محیط زیست، می تواند خلاقانه و زیبا باشد.

داشتن روکش مبل برای محافظت از مبلمان برای هر خانه ای ضروریست اما باید در انتخاب جنس و رنگ آن نکات مهمی را رعایت کنید.

با فرارسیدن فصل تابستان و گرمای ناشی از آن، زمان مناسبی برای تعویض پرده ها می باشد. اما پرده با چه جنسی بخریم که در فصل تابستان موثر واقع شود؟

موکت ها بهترین گزینه برای زیبایی راه پله و جلوگیری از لیز خوردن افراد می باشند. اما باید در انتخاب فرش و موکت پله به نکات مهمی توجه کنید.

آشپزخانه محلی است که خانم ها زمان زیادی را در آنجا هستند بنابراین نحوه چیدمان آن بسیار مهم است و باید اشتباهات دکوراسیونی این قسمت خانه را برطرف کنید.

مد به سبک لباسهایی گفته می شود که در حال حاضر محبوب هستند - "البته این" نسبی هست.و همیشه در حال تکامل و تغییر و بازگشت است.

بخش فراموش شده دکوراسیون داخلی منزل یعنی همان راه پله ها و راهروها که محل عبور اعضای خانواده یا مهمان ها هستند را می توان به سبک مدرن و زیبا نورپردازی کرد.

تزیین خانه مخصوصا اتاق خواب و اتاق پذیرایی از دغدغه ای خانم های با سلیقه و کدبانو است و دوست دارند تا ذوق هنری خود را در منزل خود به نمایش بگذارند و در هر مناسبتی و یا هر مراسم و مهمانی این هنر را با عشق به عزیزان خود تقدیم...

کاربرد وابی سابی در دکوراسیون با اجرای وابی سابی در دکوراسیون از اسراف دوری کرده و با طبیعت انس بیشتری پیدا میکنید. ضمن این که میتوانید خانه ای دوست داشتنی با وسایلی طبیعی که دوستشان دارید محطی سرشار از انرژی و گرما...