امروزه نیمی از افراد بر اساس مدرک و علاقه شخصی خود مشغول به کار نیستند و به دلیل نیاز مالی مشغول به فعالیت هستند که این مسئله در بلند مدت منجر به فرسودگی شغلی می‌شود.

ایجاد بوی کولر آبی می تواند دلایل بسیار مختلفی داشته باشد، بنابراین در ابتدا باید از علت بوی نامطلوب کولر مطلع شوید و پس از آن برای رفع بوی بد کولر اقدام کنید.

عصبانیت یک احساس قدرتمند است. این یک احساس عادی و سالم است که وقتی نا امید، آسیب دیده یا اذیت می‌شوید، اتفاق می‌افتد. مدیریت خشم راهی برای کاهش اثراتی است، که عصبانیت بر شما می‌گذارد.

برای خرید اقساطی موبایل تبلت لپ تاپ لوازم خانگی و دوربین عکاسی با چک پیش پرداخت لطفا این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

ازدواج باید دلایل منطقی و محکمی داشته باشد برخی از دلایل دختر و پسر ها برای ازدواج کردن نادرست است و میتواند زندگی مشترک زوجین را به خطر بیندازد.

تجهیزات قالب بندی بتن یکی از مهمترین ایزار برای اجرای ساختمان یا سازه های بتنی می باشد در این مطلب سعی بر این داریم تا این تجهیزات را به صورت کامل معرفی نماییم.

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی از تدوین استانداردهای لازم برای ورود سیب به بورس کالا خبر داد.

شهردار زنجان در خصوص حضور مردم در آرامستان های شهر گفت: از شهروندان زنجانی درخواست می‌شود به آرامستان‌های شهر نروند، زیرا همچنان زیارت اهل قبور تا اطلاع ثانوی تعطیل و برگزاری هرگونه مراسم از جمله شب هفت، چهلم و...