در جامعه پسران و دختران مجردی را می بینم که با داشتن شرایط ازدواج از به عهده گرفتن مسئولیت زندگی واهمه داشته و تا کنون مجرد مانده اند

آیا تاکنون تلاش کرده‌اید با افرادی که تنها به خودشان گوش می‌کنند، دوست اجتماعی یا شریک عاطفی و رمانتیک باشید؟ وقتی درباره‌ی تفاوت‌هایی که می‌بینید با این افراد صحبت می‌کنید، موضوع بحث را عوض...

همه انسانها به دنبال سریع ترین و کوتاهترین راه برای رسیدن به عشق هستند. استفاده از تکنیک های NLP یکی روش های مطمئن برای جذب عشق و یا باز گرداندن رابطه از دست رفته است.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه هرگونه سفر به شهرستانهای گلپایگان و خوانسار ممنوع است، گفت: با توجه به افزایش موارد کرونا مثبت وضعیت زرد برخی از شهرستانها به سمت نارنجی شدن است.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا استان قزوین گفت: تمام مسیرهای ورودی به استان در ایام تعطیلات نوروزی به نحو سخت گیرانه کنترل می‌شود و اجازه ورود خودروهای مسافران به استان داده نمی شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی ۲۳۸ مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد و دورهمی ها شیوع نوع جهش یافته کرونا را در جامعه گسترش می دهد.