جذابیت جنسی گونه‌ای از جذابیت است که میل به جنس مخالف و یا علاقه به آن تعریف می‌شود. جذابیت هم می‌تواند فیزیکی باشد و هم شامل دیگر خصوصیت‌ها باشد. جذابیت می‌تواند با لباس و عطر و حتی سبک رفتاری افزایش...

احترام گذاشتن زن و شوهر به یکدیگر یکی از مهم ترین اصول زندگی مشترک است. نحوه رفتار و احترام گذاشتن به همسرتان در جمع را بدانید تا زندگی موفق تری داشته باشید.

بسیاری از اوقات می‌شنویم که برخی از زنان از بی توجهی شریک زندگی خود، گلایه دارند و این موضوع باعث ناراحتی و نگرانی آنها شده است و از نحوه برخورد با مرد بی توجه خود سوال می‌پرسند.

دعواهای زناشویی یکی از مشکلاتی است که اغلب زوج ها با آن روبرو هستند که برای جلوگیری یا کاهش تنش ها در دعوای زن و شوهر باید تکنیک هایی کاربردی را بلد باشید.

برای خواندن ذهن و احساسات افراد باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ برای شناخت ذهن و احساس افراد باید رازهای اصلی شخصیت شناسی زبان بدن مطلع باشید.

شاید از نظر هر یک از ما صفاتی مانند انسان با حیا، کم رو و خجالتی هر سه دارای یک معنا باشند و اما این در حالی است که معنای آنها با یکدیگر متفاوت می باشد.

روش استارت استاپ برای جلوگیری از زود انزالی از مشکلات و چالش‌های شایعی که در زندگی زناشویی برای زوجین به وجود می‌آید، می‌توان به مشکلات جنسی اشاره کرد. یکی از علل مشکلات جنسی می‌تواند موضوع زود...

آیا از مزایای در آغوش کشیدن Health Benefits Of Hugging یا در آغوش گرفته شدن اطلاعی دارید؟ امروز بغل شده اید یا یکی از عزیزانتان را در آغوش کشیده اید؟ شاید این سوال عجیب به نظر برسد، اما لازم است بدانید که در آغوش کشیدن می...

ابراز عشق دختر به پسرعشق دختر به پسر موضوعی ‌ایست که خیلی وقت‌ها مخفی می‌ماند. چرا که دختران از نشان دادن احساسات خود به پسران خجالت می‌کشند و یا آن را علامت شکستن غرور خود می دانند. با این حال عشق...

مدیرکل هواشناسی استان تهران از احتمال وزش باد شدید برای امروز در استان تهران خبر داد و گفت: در بعضی از ساعات پنجشنبه، احتمالاً بارش پراکنده برف، برفاب و باران را خواهیم داشت.