در جامعه پسران و دختران مجردی را می بینم که با داشتن شرایط ازدواج از به عهده گرفتن مسئولیت زندگی واهمه داشته و تا کنون مجرد مانده اند

با توجه به این مساله که بیشتر وظیفه آشپزی بر عهده همسر خانه دار می باشد، می توان برای بهبود زندگی مشترک و افزایش علاقه متقابل، به آشپزی با همسر بپردازیم.

ازدواج اینترنتی معقوله جدیدی است که با اینترنتی شدن همه چیز این مورد نیز مطرح شده است. ولی تا به امروز جامعه واکنش مثبتی به آن نشان نداده است. در این مقاله به بررسی ازدواج های اینترنتی و مزایا و معایب آن پرداخته شده است.

اگر کیک خانگی شما بعد از یک روز خشک و غیر قابل خوردن می شود برای نگهداری آن از این ترفندها استفاده کنید تا بتوانید کیک را به مدت طولانی تازه نگه دارید.

بسیاری از مواقع ممکن است در خانه شما سوسک هایی وجود داشته باشد اما هرگز آن ها مشاهده نکنید، چندین نشانه برای مشخص شدن وجود سوسک در خانه وجود دارد.

جذابیت جنسی گونه‌ای از جذابیت است که میل به جنس مخالف و یا علاقه به آن تعریف می‌شود. جذابیت هم می‌تواند فیزیکی باشد و هم شامل دیگر خصوصیت‌ها باشد. جذابیت می‌تواند با لباس و عطر و حتی سبک رفتاری افزایش...

رشد 5 تا 10 درصدی فرزندخواندگی در کشور نشان می‌دهد کرونا نتوانسته میل به زیستن و نیکوکاری را در میان ایرانیان کاهش دهد. سهم پایتخت اما با وجود مشکلات بسیار اقتصادی و اجتماعی از این آمار چشمگیر است.

ترس از شکست یکی از اصلی ترین موانع موفقیت شما در کار و زندگی است پس برای پیشرفت و موفقیت با این روش های موثر بر ترس خود غلبه کنید.

داشتن سبک زندگی عادی و البته بدون هدف، هر امیدی را از ما سلب می کند و این در حالی است که شما می توانید با رعایت چند نکته، سبک زندگی خود را تغییر دهید.