بعد از ازدواج دایره روابط شما گسترده تر میشود، و شما برای اینکه همسر خود را شاد نگه دارید باید به خانواده ایشان احترام کافی بگذارید و محبتشان را جلب کنید.

عود تکه چوبی است که از درخت هایی خاص در چین و هند بریده میشود و بوی خوشی دارد؛ از زمان های دور تا به امروز از عود برای خوشبو کردن فضا استفاده میکنند.

شاید برایتان عجیب باشد اما در واقع یادگیری انسان از دوران جنینی در شکم مادر شروع می شود. مادرها می توانند برخی چیزها را در این دوران به فرزندشان آموزش دهند.

اغلب افراد برای شستن فرش و موکت به قالیشویی ها مراجعه می کنند اما با استفاده از روش های مناسب، شستشوی فرش را می توانید خودتان انجام دهید تا آسیبی به فرش نرسد.

قرار دادن کاهو در رژیم غذایی شما بسیار مفید است. ما در این مطلب به بررسی فواید کاهو و همچنین از بین بردن تلخی کاهو خواهیم پرداخت.

برخی از نمایندگان مجلس به دنبال تعیین حداکثر 14 سکه برای مهریه هستند و می‌گویند طرح آن را تا 2 هفته دیگر در صحن علنی مجلس مطرح خواهند کرد.

همه انسان ها ایده آل هایی برای یک زندگی مفرح و رویایی در سر دارند؛ رسیدن به این آرزوها و ساختن یک زندگی رویایی آنقدر ها ام سخت نیست و تکنیک هایی دارد.