طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی افزایش یافت و دومین افزایش هفتگی متوالی را به ثبت رساند که نشان می دهد سرمایه گذاران در حال وفق یافتن با رشد ارزش دلار و افزایش بازده اوراق قرضه به عنوان یک استاندارد جدید در فضای...

مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت گفت: در صورت مشاهده فروش کالا به همره روغن نباتی مردم به سامانه ۱۲۴، سازمان حمایت و یا سازمان‌های صمت استانی گزارش دهند.

نایب رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران اظهار داشت: بعد از عید هم با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان و روزهای انتخابات را پیش رو داریم قطع به یقین بازار خوبی در انتظار لوازم خانگی نیست. کمااینکه تولید در امسال افزایش...

مشاور اجرایی سهام عدالت در شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: در صورتی که امروز یا فردا واریزی شرکت‌های سرمایه پذیر کامل شود مبالغ به صورت کامل واریز می‌شود در غیر اینصورت باقی سود سهام عدالت به سال آینده موکول می‌شود.

قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با تاکید بر کاهش قیمت‌ها در بازار میوه، نظام توزیع را یک موضوع علمی و دقیق توصیف کرد و گفت: این شبکه می‌تواند نواقص بخش تولید را بپوشاند و یا آنها را تشدید و بیشتر کند.

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد در مکاتبه‌ای با رئیس‌کل گمرک اعلام کرد، گمرکات مستقر در مرزهای ورودی کشور بدون دریافت ثبت سفارش، اقدام به اجرای تشریفات ترانزیت خارجی کالا به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نمایند.

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی اهواز گفت: ۴۶ سال است که در بازار فعالیت می‌کنم و تاکنون هیچ وقت بازار را به این بدی ندیده بودم؛ برای سال آینده نیز امیدوار به بهبود شرایط بازار نیستم و با این وضعیت با افزایش...

کارشناس اقتصادی گفت: قطعاً اگر تعیین نرخ ارز را به ساز و کار بازار بسپاریم، فعالان اقتصادی می‌توانند شرایط آتی اقتصاد را پیش‌بینی کنند.