زردی زبان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما باید آن را جدی بگیرید زیرا تغییر رنگ زبان ممکن است نشانه وجود یک بیماری جدی در بدن باشد.

شما هم ناخن هایتان را می جوید یا با موهای خود بازی می کنید؟ این موارد تنها چند نمونه از عادات نادرستی است که باعث پیری و زشتی پوست شما می شود.

نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد، افراد با بویدن روغن‌های ضروری(روغن‌های ضروری یا اساسی، عصاره غلیظی از گیاهان هسـتند که در روغن تقطیر می‌شوند) بعد از ابتلا به کووید ۱۹حس بویایی و چشایی خود را به دست می‌آورند...

رییس مرکز تحقیقات ویروس‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: دلتا واریانتی است که سرایت‌پذیری بسیار بالایی دارد و ممکن است ورود یک یا دو بیمار در یک کلاس همه را تحت تأثیر قرار دهد.

مغز به چرخه نامنقطع خواب نیاز دارد تا بتواند مهارت‌های تازه را جذب کند؛ خاطره‌های مهم بسازد و بدنی را که در طول روز خسته و کوفته شده را ترمیم کند. بدن شما در طول خواب در سطح سلولی ترمیم و بازیابی می‌شود. بی‌خوابی...

محققان ژاپنی به اطلاعات ارزشمندی در زمینه فرآیند پاکسازی مغز از سلول‌های مرده پس از سکته مغزی دست یافتند؛ این اطلاعات می‌تواند آسیب‌های مغزی پس از سکته را کاهش دهد.